activiteiten

 

 

 

Alle onderstaande activiteiten zijn tot nader bericht afgelast wegens CORONA-preventie

Sint Truiden?????? De Bie?nteelers????????????? vrijdag 13 maart?????????????? 19u30??? 21u30??? Voorjaarscontrole
Erwin Hoebrechts?????????? Vergaderlokaal Provinciaal Domein??????? Nieuwenhoven 1??????????? 3800????? Sint Truiden
Verantwoordelijke Patrick Bosloirs???????? 0497 576207?????? patrick.bosloirs@telenet.be

Hasselt? ? ? ? Imkersbond Hasselt? ? ? ? zaterdag 14 maart? ? ? 19u30? ? ?21u30? ? ? Biotechnische varroabehandeling
Thomas Van Pelt? ? ?Stedelijk domein Kiewit? ? ? ? Putvennestraat 108? ? ? ?3500 Hasselt
Verantwoordelijke? ? ? ?Francis Bammens? ? ? ? ? ?011 725677? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?francis.bammens@gmail.com

Tessenderlo????? De Verenigde Taxanders???????????? zondag 15 maart????????????? 13u00??? 18u00??? Plantenruildag
Iedereen??????????? Clublokaal de Molen????? Molenstraat 2c 3980????? Tessenderlo
Verantwoordelijke ?Philip Duts 0475 627987?????? philipduts@telenet.be

Overpelt???????????? Sint Ambrosius dinsdag 17 maart???????????? 20u00??? 22u00??? Darrenselectie en tijdstip
Wim Tollenaers??????????????? Ontmoetingscentrum ‘t Pelterke??????????? Jeugdlaan 4??????? 3900????? Overpelt
Verantwoordelijke? ? ? ? ? ?Paul Van Herck???????? 0468 299383?????? info@pelterbiehalle.be

Bilzen?? De Zonnebie???? donderdag 19 maart????? 19u30??? 21u30??? Varroavrije afleggers maken
Albert Reynaers????????????? Imkerslokaal De Kieleberg????????? Twaalfbunderweg 20??? 3740????? Bilzen
Verantwoordelijke Ghislain Louis??????????? 0474 321351?????? ghislain.louis@telenet.be

Hamont-Achel? Sint Ambrosius vrijdag 20 maart? ? ? 20u00??? 22u00??? Biotechnische behandeling van varroa door gebruik van de isolator Chmary
Eddy Nowicki??? Centrum De Burg??????????? Burg 34 ?????????????? 3930????? Hamont-Achel
Verantwoordelijke Jaak Hendrikx?????????? 011 448758???????? jaakhendrikx@gmail.com

Helchteren???????? K.I.E.B.S.???????????? vrijdag 20 maart?????????????? 19u30??? 21u30??? Uitwinteren en stuifmeel
Frans Daems???? De Roepsteen? St. Trudoplein 12 ??????????? 3530????? Helchteren
Verantwoordelijke ?Julien Driesen????????? 0485 694989?????? julien.driesen@proximus.be

Helchteren???????? K.I.E.B.S.???????????? zondag 22 maart????????????? 9u30????? 11u30??? Nosema, een sluimerende ziekte
Martin Moris???? Op ‘t Sonnis?????? Heerstraat 2????? 3530????? Helchteren
Verantwoordelijke Julien Driesen?????????? 0485 694989?????? julien.driesen@proximus.be

Tongeren??????????? De Honingimkers??????????? woensdag 25 maart?????? 19u30??? 21u30??? Nosema en gesloten broed nazicht
Ludo Moens????? Sint Severinuskapel ????? Bergstraat 1?????? 3770????? Riemst
Verantwoordelijke Jan Van Bogget??????? 0489 519285?????? jan.vanbogget@honingimkers.be

Hamont-Achel? Sint Ambrosius? ? ? ? vrijdag 27 maart?????????????? 20u00??? 22u00??? Nosema onderzoek
Jaak Hendrikx?? Centrum De Burg??????????? Burg 34 3930????? Hamont-Achel
Verantwoordelijke Jaak Hendrikx?????????? 011 448758???????? jaakhendrikx@gmail.com

Opoeteren???????? De Oeterbij??????? vrijdag 27 maart?????????????? 19u00??? 21u00??? De verbeterde bijenweide
Jan Lipkens??????? De Riet Schoolstraat 20 3680????? Opoeteren
Verantwoordelijke Johan Bocken?????????? 0485 6911863???? johan.bocken@oeterbij.be

Tessenderlo????? De Verenigde Taxanders???????????? zondag 29 maart????????????? 10u00??? 12u00??? Kasten klaarmaken voor de koniginnenteelt en hoe een koningin veilig invoeren
Philip Duts????????? Clublokaal de Molen????? Molenstraat 2c 3980????? Tessenderlo
Verantwoordelijke Philip Duts? 0475 627987?????? philipduts@telenet.be

Helchteren???????? K.I.E.B.S.???????????? zondag 29 maart????????????? 9u30????? 11u30??? Optimaal benutten van drachtplanten
Jos Kerkhofs????? Op ‘t Sonnis?????? Heerstraat 2????? 3530????? Helchteren
Verantwoordelijke? Julien Driesen????????? 0485 694989?????? julien.driesen@proximus.be